هایفوتراپی برای چه کسانی مناسب است؟

هایفو یا هایفوتراپی روشی جدید برای جوانسازی پوست و از بین بردن چین و چروک است که امروزه خیلی پرطرفداره و برای موارد مختلفی حتی لاغری ازش استفاده میشه. توی این مطلب میخوایم درباره کاربرد هایفو و اینکه برای چه کسانی مناسب هست و یا نیست، نکاتی رو بهتون بگیم؛ پس با الفا بیوتی تا پایان این مطلب همراه باشید.

انجام هایفو صورت

هایفوتراپی چیست؟

هایفوتراپی یا هایفو (HIFU) روشی جدید و کم آسیب برای بهتر کردن وضعیت پوست قسمت های مختلف بدن هست که اینکار رو از طریق دستگاه هایفو و انرژی فراصوت (Ultra Sound) انجام میده. هایفوتراپی باعث میشه از طریق کشیدن (لیفتینگ) پوست، کاملا پوست اون قسمت سفت بشه.

هایفوتراپی در از بین بردن چین و چروک (جوانسازی) صورت و گردن، لاغری موضعی، از بین بردن افتادگی پلک، بالا کشیدن ابرو، از بین بردن خط اخم در پیشانی، از بین بردن سیاهی دور چشم، از بین بردن غبغب، لیفت (کشیدگی) صورت، گردن، چانه و پیشانی، زاویه دار کردن فک و … کاربرد داره. 

” این مطلبو بخونید: هایفو یا هایفوتراپی چیه؟

 

هایفوتراپی برای چه مواردی مناسب است؟

شاید یکی از اصلی ترین سوال هایی که خیلی از خانم ها در مورد هایفو دارن اینکه کلا “چه افرادی میتونن از هایفوتراپی استفاده کنن؟” و یا اینکه “چه کسانی نمیتونن از هایفو استفاده کنن؟”

بطورکلی انجام هایفوتراپی باید حتما زیر نظر پزشک انجام بشه و این خیلی مهمه که اینکارو در مراکز و کلینیک های زیبایی که معتبر هستن و مجوز رسمی همراه با پزشک مستقر در اونجا دارن، انجام بدین. اما غیر بحث تشخیص توسط پزشک، یه سری نشانه و علائم وجود داره که با اونها میتونید متوجه بشید که هایفو برای شما مناسب هست یا نه. این علایم عبارتند از:

 • وجود خطوط ریز و چین و چروک در صورت
 • افتادگی پوست در قسمت گونه و پلک
 • پوستی که نازک و کاغدی شده
 • افتادگی پوست در قسمت دهان
 • فک نامشخص و بد فرم

هایفوتراپی به عنوان یک پروسه جوان سازی پوست میتونه به خانم ها کمک کنه گردن، گونه و  ابروهای خودشون رو بکشن و بالا بیارن و خط و خطوط و همچنین چین و چروک های روی پستان رو کلا از بین ببرن.

کاربرد هایفو یا هایفوتراپی

 

هایفوتراپی برای چه اشخاصی مناسب است؟

هایفو برای افراد زیر توصیه نمیشه و ممکنه انجامش برای این افراد ایجاد مشکل کنه:

 • خانم های باردار
 • افراد زیر ۳۰ سال
 • افرادی دارای دیابت پیشرفته
 • افرادی که در ناحیه مورد نظر، پروتز فلزی دارند
 • افرادی که در ناحیه مورد نظر دچار عفونت هستند
 • افرادی که بیماری صرع دارند

انجام هایفو گردن

 

قبل و بعد هایفو تراپی چه کارهایی باید انجام داد؟

قبل از انجام هایفوتراپی نیاز به کار خاصی نیست (جز در موارد خاص که مقداری بی حسی موضعی مناسبه). بعد از انجام هایفوتراپی نیز فرد نباید پوست اون قسمت رو گرم کنه و بهتره از ترکیبات خوراکی فعال کننده پروتئین کلاژن (مثل سبزیجات، سویا، ماهی و …) استفاده کنه.

در ادامه فیلم هایفوتراپی رو از تصویر بیمار در قبل و بعد انجام هایفو مشاهده می کنید:

بقیه ویدئوها در این زمینه رو اینجا ببینید

 

 

توضیحات
تاریخ
موضوع
هایفوتراپی برای چه کسانی مناسب است؟
امتیاز
۵1star1star1star1star1star
اشتراک گذاری
error: Content is protected !!