مراحل انجام هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ +فیلم

میکروبلیدینگ ابرو یکی از پرطرفدارترین روشهای انجام هاشور ابرو هستش که هر روزه استفاده از اون بیشتر میشه. دغدغه تعداد زیادی از افرادی که میخوان میکرو ابرو رو روی ابروهاشون انجام بدن یا کسانی که بدنبال آموزش هاشور ابرو هستن اینه که این روش دقیقا چجوری انجام میشه و چه پروسه هایی توی اجرا داره. توی این مطلب میخوایم مراحل انجام هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ رو به تفصیل بهتون توضیح بدیم؛ پس با الفا بیوتی تا پایان این مطلب همراه باشید.

هاشور ابرو با میکروبلیدینگ

هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ

هاشور ابرو بعنوان یکی از متدهای اصلی آرایش ابروها از طریق ۲ روش میکروبلیدینگ (Microblading) و میکروپیگمنتیشن (Micropigmentation) قابل انجام هستش. هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ بواسطه طبیعی در آوردن ابروها و دادن شکلی جذاب و واقعی به ابروها از پرطرفدارترین روشهای میکرو ابرو در حال حاضر به حساب میاد.

 

مراحل انجام هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ ابرو برای اجرای هاشور در مراحل مختلفی انجام میشه که در ادامه سعی کردیم بطور خلاصه و بدون دادن هیچ پیچیدگی خاصی اونارو براتون بیاریم:

میکروبلیدینگ ابرو با هاشور

 

مرحله اول: طراحی ابرو

در ابتدا میکرو کار با توجه به فرم صورت و سلیقه مدنظر مشتری، طرح و مدل ابروی مناسب برای انجام هاشور رو جداگانه میکشه و اون رو اصلاحا طراحی میکنه. اهمیت این مرحله خیلی زیاده چون دقیقا بر اساس این طرح، اجرای هاشور انجام میشه.

به یاد داشته باشید که: در بعضی مراکز اینکار در بخش جداگانه ای انجام میشه و واحد طراحی با اجرا در اتاق های کاملا مجزا از هم اینکار رو انجام میدن که البته حرفه ای تر هم هست.

به یاد داشته باشید که: در روش میکروبلیدینگ متد فیبروز، مدل هاشور ابرو بر اساس خواست و نظر مشتری انجام نمیشه و فقط بر اساس فرم صورت فرد و به تشخیص میکرو کار تعیین میشه.

مدل هاشور ابرو

 

مرحله دوم: قرینه سازی ابرو

در مرحله بعد میکرو کار با توجه به طرح هاشور ابروی کشیده شده در مرحله قبل، اون رو بر روی صورت پیاده سازی میکنه که بهش “قرینه سازی ابرو” میگن. در واقع قرینه سازی ابروها، کشیدن طرح خام هاشور بر روی ابروهای وضع موجود هستش که با استفاده از مداد و به روشهای مختلف انجام میشه تا مشتری و البته میکروکار، بتونه تصور بهتری از اجرای طرح انتخابی داشته باشه و اگه جاییش نیاز به اصلاح داشت اون رو در همین مرحله لحاظ کنه.

به یاد داشته باشید که: اجرای قرینه سازی ابرو با چندین روش مختلف مثل قرینه سازی ابرو با نخ، قرینه سازی ابرو با خط کش، قرینه سازی ابرو با کولیس و … انجام میشه که گاها از روش ترکیبی برای کنترل بیشتر هم استفاده میشه.

قرینه سازی میکرو ابرو

 

مرحله سوم: اجرای هاشور ابرو

در این مرحله میکرو کار با توجه به طرح کشیده شده هاشور با مداد (قرینه سازی ابرو) و وجود خط های اصلی راهنما شروع به انجام هاشور میکنه. شاید برای خیلی های سوال باشه که هاشور ابرو چیه؟ در واقع هاشور ابرو ایجاد همان خط خط های موی ابرو هستش که باعث میشه شکل ابرو کاملا شبیه به حالت واقعی بشه.

هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ بصورت دستی و با فشار دست انجام میشه و با استفاده از قلم و با سوزن های یکبار مصرف، خط خط های هاشور اجرا میشه که کار خیلی ظریف و دقیقی به حساب میاد!

هاشور میکروبلیدینگ ابرو

 

پروسه اجرای هاشور ابرو برای جذب بهتر رنگ معمولا چند مرتبه تکرار میشه به این صورت که بعد از اجرای کامل هاشور در دفع اول بلافاصله کل ابروها رو با رنگ هاشور میپوشونن و اون رو با دستمال مخصوص بصورت کامل پاک میکنن تا جذب رنگ رو تست کنن. مجددا همینکارو انجا میدن و باز هم پاک میکنن و این پروسه چندین مرتبه انجام میشه تا در مرحله آخر وقتی رنگ با دستمال پاک میشه، ابروی هاشور کشیده شده هیچ تغییر رنگی نده و بصورت کاملا طبیعی در اومده باشه.

رنگ هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ

به یاد داشته باشید که: بعد از انجام میکرو ابرو در ابتدا، ابروهای شما خیلی سیاه و تاریک میشه اما مطمئن باشید که شدت تیرگی رنگ در عرض دو هفته محو خواهد شد. اگر این موارد رو رعایت کنید و مراقبت های لازم رو انجام بدین، میتونید از مزایای این روش برای مدت ها استفاده کنید و با مداد ابرو خداحافظی کنید!

 

فیلم اجرای هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ

در ادامه فیلم تمامی مراحل ذکر شده در بالا بصورت کامل آورده شده است که حتما پیشنهاد میشه اون رو تا آخر ببینید.

 

مطالب اینجا رو بخوانید:میکروبلیدینگ ابرو

 

توضیحات
تاریخ
موضوع
مراحل انجام هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ +فیلم
امتیاز
۵1star1star1star1star1star
اشتراک گذاری
error: Content is protected !!