ماندگاری میکرو ابرو به چه عواملی بستگی دارد؟

یکی از دغدغه های مهم کسانی که میکرو ابرو انجام میدن (میکروبلیدینگ و یا میکروپیگمنتیشن)، اینه که ماندگاری میکرو ابرو دقیقا چقدره و اینکار چه مدت روی ابروهاشون میمونه؟ ماندگاری میکروبلیدینگ بیشتره یا ماندگاری میکروپیگمنتیشن؟ توی این مطلب میخوایم نکاتی رو درباره ماندگاری هاشور ابرو به روش میکرو بهتون بگیم؛ پس با الفا بیوتی تا پایان این مطلب همراه باشید.

میکرو ابرو چیست

ماندگاری میکرو ابرو

برای میکرو ابرو که همون هاشور ابرو و سایه ابرو به روش میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ هست، عوامل زیادی وجود دارن که هر کدومشون میتونن روی ماندگاری یا دوامش اثر بزارن. ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو (هاشور ابرو به روش میکروپیگمنتیشن) معمولا بین ۶ ماه تا ۳ سال و ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو (هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ) بخاطر دستی بودن و کم بودن عمق نفوذ رنگ، معمولا بین ۳ ماه تا ۱ سال هست.

در ادامه چند تا از مهمترین عوامل تاثیر گذار در ماندگاری هاشور و سایه ابرو رو براتون نوشتیم که دونستنش شاید بتونه بهتون کمک کنه:

– ماندگاری میکرو ابرو |جنس پوست

اینکه شخصی که میکرو ابرو انجام داده چه نوع پوستی داره یکی از مهمترین عواملیه که روی ماندگاری و دوام هاشور و سایه ابرو اثر میزاره. هر چی جنس پوست چرب تر باشه، ماندگاری میکرو ابرو کمتر میشه؛ چون چربی ترشح شده از پوست به هاشور و سایه آسیب میزنه و اون رو زودتر پاک میکنه.

– ماندگاری میکرو ابرو |جنس رنگ

جنس رنگ یکی دیگه از عواملیه که میتونه روی ماندگاری هاشور و سایه ابرو اثر بزاره. امروزه بواسطه زیاد شدن تقاضا ها برای انجام میکرو ابرو، رنگ های زیادی هم در بازار وجود دارن که همشون این ادعا رو دارن که از نظر کیفیت جزو بهترین ها هستن! برای اینکه بتونید بهترین جنس رنگ میکرو ابرو رو انتخاب کنید حتما با متخصص اینکار مشورت کنید و به هیچ وجه خودتون بدون شناخت خرید نکنید؛ اینروزا رنگ های تقلبی و بی کیفیت زیادی در بازار وجود دارن.

– ماندگاری میکرو ابرو |نوع رنگ

نوع رنگ از نطر روشن بودن یا تیره بودن یکی دیگه از عوامل اثرگذار روی ماندگاری هاشور و سایه ابرو هست. بطور کلی رنگ های روشن نسبت به رنگ های تیره ماندگاری کمتری دارن و باید زودتر ترمیم بشن.

– ماندگاری میکرو ابرو |شرایط آب و هوایی

اینکه شخصی که میکرو روی ابروهاش انجام میشه، در چه شرایط آب و هوایی زندگی میکنه یکی دیگه از عواملیه که روی ماندگاری و دوامش اثر میزاره. هر چی محیط زندگی فرد آب و هوای مرطوب و شرجی تر داشته باشه بخاطر تعریق (عرق کردن) بیشتر پوست، ماندگاری میکرو ابرو کمتر میشه.

– ماندگاری میکرو ابرو |نوع اجرا

در آخر هم یکی از مهمترین عوامل موثر در دوام و ماندگاری هاشور و سایه ابروها به روش میکرو اینه که اینکار توسط چه کسی و با چه کیفیتی اجرا میشه. نحوه و نوع اجرا خیلی میتونه توی ماندگاری میکرو ابرو اثر بزاره؛ خصوصا در روش میکروبلیدینگ که ابروها بصورت دستی هاشور یا سایه زده میشن و مهارت در اجرا توی این روش نقش پر رنگ تری داره.

میکرو ابرو طبیعی

 

مطالب اینجا رو بخوانید: هاشور و سایه ابرو

مطالب اینجا رو بخوانید: میکروبلیدینگ ابرو

مطالب اینجا رو بخوانید: میکروپیگمنتیشن ابرو

مطالب اینجا رو بخوانید: دانستنی های میکرو ابرو

 

توضیحات
تاریخ
موضوع
ماندگاری میکرو ابرو
امتیاز
۵1star1star1star1star1star
اشتراک گذاری
error: Content is protected !!